Tanie ubezpieczenia w Lublinie

Polskie Centrum Doradztwa Finansowego i Ubezpieczeniowego „PARTNER” jest niezależną firmą specjalizującą się w obsłudze firm oraz klientów indywidualnych w oparciu o najlepsze produkty ubezpieczeniowe i finansowe dostępne na rynku. W ramach naszej działalności udzielamy porad w zakresie zawierania ubezpieczeń, wyboru najlepszej oferty pod względem analizy warunków oraz pomocy we wstępnej likwidacji szkód. Współpracujemy z większością liczących się towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce takich jak: PZU, Warta, Allianz, Generali, Hestia, Uniqa, PTU, HDI, Concordia, Compensa i inne.

Głównym założeniem naszej pracy jest udzielenie Państwu kompleksowej ochrony ubezpieczeniowej z zakresu ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych i osobowych na najkorzystniejszych i preferencyjnych warunkach.

Stworzona przez nas oferta jest zawsze odpowiedzią na potrzeby Klienta i jednocześnie efektem doświadczeń i wiedzy naszych specjalistów

Zaufanie dużej rzeszy naszych klientów oraz własne wypracowane metody działania pozwalają nam na co dzień wyszukiwać i zaoferować najlepsze produkty ubezpieczeniowe.

Zachęcamy do dokładniejszego zapoznania się z wszystkimi załączonymi materiałami na naszej stronie, a szczegółowe warunki ubezpieczeń i współpracy przedstawiamy Państwu w trakcie spotkania z naszym konsultantem w dogodnym dla Państwa terminie.

Współpraca z Polskim Centrum Doradztwa Finansowego i Ubezpieczeniowego PARTNER to oszczędność i gwarancja w pełni profesjonalnej obsługi.Z poważaniem
Dariusz Jedlina
Dyrektor sprzedaży